+48 696 383 219

Czyszczenie krwi

Zapper Beck

Zapper wg dr Becka okazuje się być wyjątkowy skuteczny w neutralizowaniu wielu organizmów chorobotwórczych znajdujących się gównie we krwi ale też i w różnych organach - neutralizuje wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty we krwi.

Wiele innych chorób, włączając w to raka i HIV może zniknąć w wyniku elektryfikacji krwi.

Prądy Beck działają w około 80% na mikroorganizmy we krwi a 20% w narządach.

Urządzenie do oczyszczania krwi wytwarza prąd o częstotliwości 3,92 Hz. Prąd za pośrednictwem krążącej krwi, poprzez elektrody umieszczone w określonych miejscach - tam, gdzie naczynia krwionośne są blisko powierzchni ciała - na nadgarstku, rękach, stopach – przepływając przez organizm eliminuje znajdujące się tam szkodliwe mikroorganizmy.

Elektrody umieszczone są optymalnie, gdy odczuwamy największą pulsację. Kuracja jest wykonywana prądem o tak znikomym natężeniu.

Na początku można prowadzić terapię ok. 20 min dziennie.

Prowadzona codziennie przez 120 minut przez 4-6 tygodni kuracja powinna zneutralizować ponad 95 procent HIV oraz inne czułe na elektryczność wirusy, pasożyty, bakterie i grzyby znajdujące się w krwi. W przypadku poważnych infekcji krótsze okresy stosowania mogłyby zapobiec poważnemu zatruciu pacjentów – po prostu należałoby kurację prowadzić przez większą ilość dni.

PRZECIWWSKAZANIA

1. Wszelkie impulsy elektryczne mogą zakłócać pracę stymulatorów serca i powodować ich niewłaściwe działanie. Nie należy stosować ich w przypadku kobiet w ciąży, w czasie jazdy samochodem lub w czasie wykonywania pracy przy pomocy urządzeń stwarzających zagrożenie dla zdrowia lub życia.

2. Nie należy umieszczać elektrod w miejscach uszkodzenia skóry – na otarciach naskórka, świeżych bliznach, zacięciach, wypryskach i miejscach dotkniętych porażeniem słonecznym. Nie należy zwiększać natężenia do poziomu powodującego nieprzyjemne uczucie.

3. Na 24 godziny przed użyciem należy powstrzymać się przed zażywaniem alkoholu. Na 15 minut przed sesją i po jej zakończeniu należy wypić szklankę wody oraz wypijać jeszcze dodatkowo co najmniej 4 szklanki codziennie w celu przepłukania organizmu w okresie „neutralizacji” oraz przez tydzień po jej zakończeniu. To zalecenie obowiązuje bezwzględnie. Zignorowanie go może spowodować uszkodzenia organizmu będące wynikiem zatrucia przez nie wypłukane toksyczne odpady. Zalecane jest picie dużej ilości wody każdego dnia 2-3 litry. Wody to znaczy wody nie wliczając w to napojów, soków, zup itp.

4. Jeśli ktoś poczuje ociężałość, słabość, zawroty głowy, oszołomienie, mdłości, wzdęcia, objawy podobne do grypy lub po sesjach wystąpi wysypka, należy zmniejszyć ilość impulsów w czasie jednej sesji i skrócić okresy elektryzacji do 20 minut dziennie.

5. Elektrody powinny być zwilżone (choć regulacja mocy urządzenia pozwala to ominąć) przylegać ściśle do ciała wzdłuż naczyń krwionośnych. Zapewnia to lepsze przewodnictwo prądu i bardzo niską wewnętrzną impedancję. W przypadku wrażliwej skóry zalecane jest stosowanie zwilżonych ręczników papierowych pomiędzy elektrodą metalową a skórą w celu wyeliminowania ryzyka powstania delikatnych małych ranek w wyniku działania prądu.