+48 696 383 219

ZAPPER DOMOWY TERAPEUTA

ZAPPER – GENERATOR VTF3 - DO USUWANIA PASOŻYTÓW, BAKTERII, WIRUSÓW, GRZYBÓW Z TWOJEGO ORGANIZMU

Zapper VTF3 - generator częstotliwości do eliminacji pasożytów, bakterii, wirusów, grzybów i mikroorganizmów.

Oprócz funkcji Zappera Clark, Zappera Rife i Zapper Beck posiada również funkcję terapii wibroakustycznej, wytwornicę srebra koloidalnego ( w zestawie dwie elektrody srebrne ze srebra Ag0 (999 - 9999) z których można zrobić około 100 – 150 litrów srebra koloidalnego którego koszt w aptece to 100zł za 1 litr ) oraz generator fal mózgowych.

Może służyć zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego w gabinetach medycyny niekonwencjonalnej, odnowy biologicznej itp. wszędzie tam gdzie zdrowie i dobre samopoczucie liczy się najbardziej.

Zasada działania opiera się o tzw. „zapping” czyli poddawanie organizmu działaniu lekkiego prądu (w zapperach) bądź dźwięku ( wibroakustyka ) o odpowiednich dla danych mikroorganizmów częstotliwościach, które nie wywierają szkodliwego wpływu na organizm a usuwają z niego nieproszonych gości – powodują ich obumarcie.

To jeden z najlepszych elektronicznych zapperów

Możliwości urządzenia
- po eliminacji mikroorganizmów możemy zrobić czyszczenie krwi zapperm Beck'a
- do każdej terapii używać darmowego srebra koloidalnego
- reguluje pracę gruczołów hormonalnych
- regeneruje narządy
- usuwa rtęć i inne metale ciężkie
- usuwa toksyny z mózgu
- lista 1389 programów na choroby, mikroorganizmy, detox, poprawę pracy narządów zapisana w języku polskim, angielskim, łacińskim
- możliwość pracy na trzech zestawach elektrod jednocześnie
- funkcja "przemiatania" dowolnego zakresu częstotliwości w dowolnym czasie i przeskoku
- możliwość aktualizacji oprogramowania w przyszłości – port USB
- przejrzyste wielopoziomowe menu na wyświetlaczu
- skuteczność w radzeniu sobie z chorobami
- prostota obsługi
- możliwość tworzenia własnych programów
- możliwość tworzenia zestawów wielu programów (np. na noc)
- wiele przydatnych funkcji, które wzbogacają funkcjonalność urządzenia
- to aż 6 urządzeń w jednym ( zapper Clark, Rife, Beck, wytwornica srebra koloidalnego,
- generator wibroakustyczny, generator fal mózgowych )
- wszystkie akcesoria w zestawie
- gwarancja

Można bez obaw stosować u małych dzieci poprzez poddawanie ich działaniu terapii wibroakustycznej w której szkodliwe mikroorganizmy likwidowane są falami dźwięku i wibracją. Możliwość wyboru terapii wibroakustycznej z poziomu częstotliwości Rife.

Twórcą metody jest dr Hulda Regehr Clark. W swojej książce "Kuracja życia" powołuje się na rezultaty swoich badań i badań innych naukowców dotyczących metody usuwania mikroorganizmów, pasożytów, wirusów i grzybów za pomocą prądu elektrycznego.

Okazało się, że mikroorganizmy pasożytujące w ludzkim ciele można zniszczyć przez poddawanie ich działaniu właściwej dla każdego częstotliwości. Zauważono, że jest to bardzo dobry, bezinwazyjny, szybki i skuteczny sposób na niszczenie przyczyn praktycznie wszystkich chorób w przeciwieństwie do metod tradycyjnych. Odkrycie to wsparte praktycznymi, zadziwiającymi rezultatami u chorych ludzi były nadzorowane i potwierdzone przez niezależną komisję medyczną.